Afišas

Publicēts 2019.g.10.februārī

Lai dzīvo zemledus makšķerēšana !

Domājot par laiku, kurā mēs dzīvojam, uzpeld jautājums, vai tās sacensības makšķerēšanā vairs ir vajadzīgas, jo cilvēkiem ir daudz svarīgākas lietas, par ko domāt. Bet, aprunājoties ar ‘copēšanas’ entuziastiem, šaubas pazūd.Arī šoziem noskaidrojām veiksmīgākos zemledus makšķerniekus.

Nedēļas garumā visi cītīgi vēroja laika prognozi un gatavojās cīņai .(lai gan paši zvejnieki saka: ‘’ uz ezera nemēdz būt sliktu laikapstākļu’’)

Sacensību sarakstā tika reģistrēti 23 dalībnieki : 4 makšķernieki no Lendžu pagasta,5 pilsētnieki un un 14 vērēmieši.(konkurenci vīriešiem sastādīja arī divas sievietes ). Dalībnieki tika iepazīstināti ar noteikumiem un pēc sacensību karoga uzvilkšanas mastā, debesīs uzšaujoties STARTA raķetei, visi devās ieņemt brīvi izvēlētos sektorus uz ezera, lai sāktu 3 stundu garu cīņu par labākā makšķernieka titulu.

Pēc trīs stundu saspringtas urbšanas, zivju dislokācijas vietu meklēšanas, pievilināšanas un izmānīšanas, makšķernieki devās krastā, lai savus lomus svērtu un mērītu.

Godalgu sadalījums izvērtās šāds:

 • 1.vieta Kalvis Pekšs (Vērēmi)
 • 2.vieta Jānis Masaļskis (Vērēmi)
 • 3.vieta Dzintars Bitītis (Lendži)
 • Lielākā zivs “copmanis” Jānis Gailums (Lendži)

  Sacensībā “ĀTRĀKAIS URBIS “ uzvarēja Jānis Masaļskis (Vērēmi)

  Atzinību izpelnījās arī zupa,kas bija smeķīga un rosināja apetīti kā sacensību dalībniekiem, tā arī līdzjutējiem.

  Līdz nākamajai copei Vērēmos.Cerams, ka mums pievienosies vēl citu kaimiņpagastu copmaņi.Kopā jautrāk!

  Vērēmu tautas nama vadītāja S.Strupoviča

  1 / 7
  2 / 7
  3 / 7
  4 / 7
  5 /7
  6 / 7
  7 / 7