Afišas

Publicēts 2017.g.maijā

"Bernības svētku svinības”

19.augustā uz Bērnības svētkiem Vērēmu pagasta tautas namā pulcējās mazie piecgadnieki kopā ar vecākiem, krustvecākiem, radiem un draugiem. Šogad Bērnības svētkus svinēja: Anna Ančupāne,Rinalds Āboliņš,Alise Bogdanova,Marta Čudare,Agate Dikuļe-Dikaļe,Megija Jaudzema,Romāns Kazakevičs,Marta Keiseļa,Ieva Lontone,Aleksandrs Naglis,Vitālijs Pleikšnis,Raivis Studens,Justīne Tabore,Eva Tretjaka,Daniels Urtāns,Keita Vaičuka,Viktorija Vinogradova.
Bērnus kopā ar ciemiņiem uzjautrināja minioni -Kriksis,Kevins un Ketija.Gaviļniekus ar dziesmām priecēja vokāliste Laura; Gints un viņa mamma Līga , un akkordeonistes Marta un Arīna.Ikviens pasākuma dalībnieks varēja iegūt tetovējumu(ar hennu).
Izšūpoti un saņēmuši pagasta pārvaldes sarūpētās piemiņas dāvaniņas,svētku nozīmītes un ziedus, bērni pulcējās uz kopīgu foto un mielošanos ar svētku kliņģeri.
Paldies minioniem Elīnai ,Marijai un Nikitam par atraktivitāti svētku pasākumā; Marijai Andinai par muzikālo pavadījumu, Zanei Ludboržai un akkordeonistēm Martai un Karīnai.
Sarmīte Strupoviča
Vērēmu tautas nama vadītāja
Kristinas Fedorenkovas foto.

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

Bernības svētku svinības
Bernības svētku svinības
Bernības svētku svinības
Bernības svētku svinības
Bernības svētku svinības